Nuo ko priklauso namų energetika ir ką daryti, kad ji būtų teigiama? |
Reiki Meistras Virginijus Mockus jau dauagiau nei 20 metų konsultuoja žmones įvairiais klausimais. Vienas iš jų – apie namus ir būstą. Šiuolaikiniai žmonės apsiskaitę, daug domisi ir jau dažnas žino, kad nuo to, kokia bus gyvenamo būsto energetika, priklausys jo paties ir artimųjų sveikata, ir tarpusavio santykiai šeimoje ir netgi gerovės lygis. Skaitykite, ką savo ilgametės praktikos metu sužinojo ir rekomenduoja Virginijus Mockus.
Energija ir energetika
Energija yra skirtinga ir ji yra visur: tiek žemės paviršiuje, tiek mes, žmonės, esame skirtingi, taip ir namuose: pas vienus geresnė energetika, pas kitus prastesnė. Tai labai priklauso nuo atmosferos šeimoje. Kiek žmonės patys harmoningi ar išsiderinę, kaip jaučiasi jų vaikai (ypač paauglystės laikotarpiu) ir t. t.
Reiki meistras Virginijus nustatė, kad namų energetika susideda iš visų namuose gyvenančių žmonių bendro energetinio vidurkio. Jis gali suformuoti atmosferą, kuri susargdina namiškius, arba atvirkščiai – leidžia pailsėti, atsigauti.
Turbūt esate pastebėję: kartais norisi grįžti namo, ten greit atgaunamos jėgos, o būna, kad norisi iš namų bėgti ir kuo mažiau ten būti.
Mes esam ne tik fiziniai kūnai, turim sudėtingą energetinę sistemą, kuri pritraukia ir kaupia energiją. Žmogus gali turėti energijos perteklių. Būtent perteklius skatina švęsti, džiaugtis, kurti, kažką naujo daryti, organizuoti. Greta tokio žmogaus ir kitiems norisi pabūti. Bet, kai pertekliaus nėra, ateina pesimizmas.
Pas vaikus, jaunus žmones labiau pastebimas energijos perteklius. Metam bėgant jos akivaizdžiai mažėja.
Kodėl aplinkui pilna energijos, o mes jos nesugebame įsisavinti? Dėl vidinės įtampos.
Kai žmogui trūksta energijos, jis neturės optimizmo, negebės gyvenimo matyti šviesiomis spalvomis. Jei tokia būsena tęsis, kris atitinkamai ir jo namų energetika.
Mes patys galim iš aplinkos paimti didelį kiekį energijos: visur, ypač gamtoje, jos visada yra daug. Jei žmogus nuolat išvyksta į gamtą, ten jis atstato savo jėgas, pasisemia energijos. Jei tokias išvykas mėgsta visa šeima, labai tikėtina, kad jų namų energetika teigiama ir ten gera būti.
Keiksmažodžiai ir kiti būsto energetikos silpnintojai
Ar žinojote, kad keiksmažodis - tai stipri mantra su minuso ženklu, pritraukianti negatyvą? O kaip dažnai jie yra naudodojami!
Būna, kad net ir džiaugdamasis žmogus keikiasi tais pačiais žodžiais, kuriuos vartoja įpykęs ar nusiminęs. Ir nesusimąsto, ką daro sau bei tiems, kas greta jo.
Keiksmažodžiai – vienas iš būdų pabloginti namų ir netgi savo artimųjų energetiką (ypač vaikų).
Negatyvizmas politikos, oro sąlygų, kitų žmonių atžvilgiu, nuolatinis bambėjimas taip pat energetiką blogina.
Gyvendami neigiamoje vietoje, žmonės gali susirgti. Tai nenutiks per dieną ar mėnesį. Net ne per metus. Tačiau neigiama energetika nuolat veikia ir žmogus ima silpti, serga, miršta. Miręs palieka butą. Tarkim, jį kažkas išsinuomoja. Su visais likusiais baldais, daiktais. Liko sugeneruota neigiama energija. Jos neišvalius atsikrausto nauji žmonės ir po kurio laiko gali pastebėti, kad patiems jau stinga energijos, šeimoje prasideda barniai, ima sirgti vaikai.
Energetika priklauso ir nuo kaimynų
Kiekvienas žmogus kažką iš savęs spinduliuoja. Tai atsispindi jo auroje. Auros susiliečia, apsijungia ne tik namiškių, bet ir ir kaimynų energetika ir turim bendrą energetinį vidurkį. Daugiabučiai yra „šaunus“ atradimas. Geras atradimas, jei visi kaimynai geranoriški, optimistiški. Tuomet energetiniame lygmenyje žmonės vieni kitus palaiko, įkrauna, uždega. Tačiau kiek tokių žmonių yra iš tiesų ir kokie dažniausiai būna daugiabučių kaimynai?
Bambantis gyventojas veikia ne tik savo šeimą, bet ir gretimuose butuose gyvenančius žmones, jų namų energetiką.
Ką žmogus gali padaryti, norėdamas pagerinti energiją savo būste?
„Išsikraustyti į sodybą“, - pataria šypsodamasis Virginijus. Ir priduria: „Geriausia, kai namas stovi 50-100 metrų atstumu nuo kaimynų, gamtoje, ypač, jei sodyba apsodinta medžiais. Žinoma, svarbu, kad žmogui patiktų būti gamtoje, kad jis ten gerai jaustųsi.
Kažkam geriau mieste – viskas ir su tuo gerai. Svarbu būti ten, kur žmogus puikiai jaučiasi.“
Jei sutaria protas ir siela, atsiranda entuziazmas. Tuomet ir aplinkoje atsiranda harmonija. Tai pasireiškia kaip galimybė įsigyti sodyba arba turėti gerus kaimynus. Kartais užtenka, kad išsikraustytų vienas gretimo buto gyventojas ir situacija labai sparčiai ima gerėti visame daugiabutyje.
Na o to, jog namai turėtų būti švarūs, tvarkingi, kad čia vyrautų malonūs kvapai, gal net priminti nereikia.
Maldos ir kiti ritualai
Anksčiau į naujai įsigytus namus/butą buvo įprasta kviesti kunigą ir šventinti būstą. Tai išvalydavo energetiką. Su maldom, tikėjimu atliekami ritualai gerai veikia ir valo namus ir šiais laikais.
O ką daryti patiems? Yra įvairių metodų. Jei žmogus yra tikintis, jis gali pats melsdamasis apeiti butą, kampuose sukalbėti maldą/mantrą. Tinka šlakstyti švęstu vandeniu, deginti šventintas žvakes, smilkyti smilkalus. Čia labai svarbus ritualą atliekančiojo nuoširdus tikėjimas tuo, ką jis daro.
Verta valyti net ir viešbučio kambario, kuriame apsistojame, energetiką. Tinka tie patys aukščiau aprašyti metodai.
Meistras Virginijus dalijasi prisiminimais, kaip jam pačiam kelionės metu viešbutyje buvo sunku užmigti. Atlikęs diagnozę nustatė, jog dėl to kalta neigiama lovos energetika. Išvalęs viską Reiki energijos pagalba jau ramiai ilsėjosi ir gerai miegojo.
Namus valantys daiktai
Puikiai namų energetiką gerina akvariumai. Tačiau svarbu prisiminti juos valyti, rūpintis žuvelėmis, augalais.
Kitas namų „gelbėtojas“: kristalai, kalnų krištolas. Tie, kas meldžiasi ar mantras kartoja, gali kristalą įkrauti. Tai daroma tokiu būdu: kristalas laikomas rankose, o žmogus tuo tarpu meldžiasi ar kartoja mantras. Verta kas kelias savaites tai daryti, nes daiktas „išsikrauna“, jį riekia vėl papildyti teigiamos energijos.
Tačiau reikia prisiminti, kad bet kokiam ritualui svarbus yra įdirbis. Jei kažkas dabar paskaitys ir netikėdamas tiesiog automatikai pakartos maldos ar mantros žodžius, poveikio nebus. Nes nėra tikėjimo ir įpročio.
Atminkite ir tai, kad jokie atvežtiniai ritualiniai simboliai, statulėlės nepadės, jei žmogus nepraktikuoja tos tradicijos dvasinių ritualų. Todėl ne šiaip sakoma, kad neverta mėtytis tradicijose, religijose. Išsirinkti vieną kelią ir juo eiti. Tuomet bus ir poveikis, apsauga.
Kuo gali padėti Reiki?
Reiki yra metodas. Kaip mankšta, ar joga. Su Reiki galima efektyviai išvalyti bet kokį daiktą, butą, namą. Bet čia taip pat riekia įdirbio, nuolatinės praktikos. Reiki meistrai ir per nuotolį gali valyti energetiką.
Nesenas Reiki meistro V. Mockaus pavyzdys. Jo draugams kitame mieste buvo sunku išnuomoti butą. Paaiškėjo, kad ten palikta neigiama programa, kuri ir trukdė butą išnuomoti. Žmonės ėjo, domėjosi, bet jautė, kad kažkas ne taip ir nesinuomojo. Išvalius buto energetiką, tą pačią dieną atsirado nuomininkai.
Šeimininkas turėtų būti atsakingas už nuomojamo būsto energetika. Na, tai skamba keistai, tačiau atsakomybė už gyventojus tenka savininkui.
Visuomet verta pasikliauti intuicija. Jei yra jausmas, kad netinka butas, nors tarsi ir viskas išoriškai gerai, verčiau klausyti vidinių pojūčių ir nenuomoti, nepirkti.
Jautriausios namų grandys
Neigiama energetika pirmiausiai kenkia naminiams augintiniams. Verta atkreipti dėmesį ir susirūpinti, jei naminiai gyvūnai pradeda sirgti, mirti. Kita silpna grandis – vaikai.
Gal ir savanaudiškai skamba, tačiau verta turėti gyvūnų, nes jie pirmi pajus ir informuos apie energijos lygio kritimą.
Namuose verta auginti tuos gyvūnus, kurie teikia džiaugsmą. Rūpestis jais, žaidimai drauge gerina namų energetiką. Beje, bet kuri veikla su entuziazmu, džiaugsmu padeda tiek pačiam žmogui, tiek visai namų energetikai.
Savaitgaliai būtina skirti poilsiui, jėgų atstatymui. Kas iš to, jei kunigas pašventins namus, o žmonės pervargę vis tiek bambės ir labai greitai namus vėl užterš savo emocijomis?
Daiktai namuose
Svarbu namuose nekaupti nereikalingų daiktų. Kuo jų daugiau, tuo labiau ištraukiama savininko energija. Verta palikti tik tai, kas iš tiesų naudojama, brangu, naudinga. Verčiau nereikalingus daiktus paleisti, atiduoti, išmesti. Naudinga sumažinti ir bereikšmių suvenyrų.
Beje, su suvenyrais iš kitų šalių reiktų būti atsargiems. Gali būti, kad tie daiktai yra neigiamai pakrauti ir silpnins naują savininką.
Verta atkreipti dėmesį ir stebėti, ar po naujo daikto įsigijimo nepradėjo blogėti situacija namuose? Atsekus ryšį tokį daiktą būtina sunaikinti, kad nekenktų namams ar kitiems žmonėms (išmetus jį gali kažkas pasiimti). Geriausiai apvalo ugnis. Jei daiktas dūžtamas, galima sudaužyti, jei plyšta, mažais skuteliais sudraskius išmesti. Po to gerai būtų pasimelsti ar atlikti kitą apvalymo ritualą.
Kiekvienas atsakingas pats
Atminkite: visi specialistai ir atitinkami ritualai padeda tik laikinai. Kiekvienas žmogus turi pats domėtis, rūpintis savo minčių, kalbos, namų švara, emocijomis, poilsiu. Tik tuomet seksis išlaikyti gerą namų energetiką, norėsis čia sugrįžti, mielai lankysis ir svečiai, o namiškius lydės sveikata, darna, klestėjimas.
Energija ir energetika
Energija yra skirtinga ir ji yra visur: tiek žemės paviršiuje, tiek mes, žmonės, esame skirtingi, taip ir namuose: pas vienus geresnė energetika, pas kitus prastesnė. Tai labai priklauso nuo atmosferos šeimoje. Kiek žmonės patys harmoningi ar išsiderinę, kaip jaučiasi jų vaikai (ypač paauglystės laikotarpiu) ir t. t.
Reiki meistras Virginijus nustatė, kad namų energetika susideda iš visų namuose gyvenančių žmonių bendro energetinio vidurkio. Jis gali suformuoti atmosferą, kuri susargdina namiškius, arba atvirkščiai – leidžia pailsėti, atsigauti.
Turbūt esate pastebėję: kartais norisi grįžti namo, ten greit atgaunamos jėgos, o būna, kad norisi iš namų bėgti ir kuo mažiau ten būti.
Mes esam ne tik fiziniai kūnai, turim sudėtingą energetinę sistemą, kuri pritraukia ir kaupia energiją. Žmogus gali turėti energijos perteklių. Būtent perteklius skatina švęsti, džiaugtis, kurti, kažką naujo daryti, organizuoti. Greta tokio žmogaus ir kitiems norisi pabūti. Bet, kai pertekliaus nėra, ateina pesimizmas.
Pas vaikus, jaunus žmones labiau pastebimas energijos perteklius. Metam bėgant jos akivaizdžiai mažėja.
Kodėl aplinkui pilna energijos, o mes jos nesugebame įsisavinti? Dėl vidinės įtampos.
Kai žmogui trūksta energijos, jis neturės optimizmo, negebės gyvenimo matyti šviesiomis spalvomis. Jei tokia būsena tęsis, kris atitinkamai ir jo namų energetika.
Mes patys galim iš aplinkos paimti didelį kiekį energijos: visur, ypač gamtoje, jos visada yra daug. Jei žmogus nuolat išvyksta į gamtą, ten jis atstato savo jėgas, pasisemia energijos. Jei tokias išvykas mėgsta visa šeima, labai tikėtina, kad jų namų energetika teigiama ir ten gera būti.
Keiksmažodžiai ir kiti būsto energetikos silpnintojai
Ar žinojote, kad keiksmažodis - tai stipri mantra su minuso ženklu, pritraukianti negatyvą? O kaip dažnai jie yra naudodojami!
Būna, kad net ir džiaugdamasis žmogus keikiasi tais pačiais žodžiais, kuriuos vartoja įpykęs ar nusiminęs. Ir nesusimąsto, ką daro sau bei tiems, kas greta jo.
Keiksmažodžiai – vienas iš būdų pabloginti namų ir netgi savo artimųjų energetiką (ypač vaikų).
Negatyvizmas politikos, oro sąlygų, kitų žmonių atžvilgiu, nuolatinis bambėjimas taip pat energetiką blogina.
Gyvendami neigiamoje vietoje, žmonės gali susirgti. Tai nenutiks per dieną ar mėnesį. Net ne per metus. Tačiau neigiama energetika nuolat veikia ir žmogus ima silpti, serga, miršta. Miręs palieka butą. Tarkim, jį kažkas išsinuomoja. Su visais likusiais baldais, daiktais. Liko sugeneruota neigiama energija. Jos neišvalius atsikrausto nauji žmonės ir po kurio laiko gali pastebėti, kad patiems jau stinga energijos, šeimoje prasideda barniai, ima sirgti vaikai.
Energetika priklauso ir nuo kaimynų
Kiekvienas žmogus kažką iš savęs spinduliuoja. Tai atsispindi jo auroje. Auros susiliečia, apsijungia ne tik namiškių, bet ir ir kaimynų energetika ir turim bendrą energetinį vidurkį. Daugiabučiai yra „šaunus“ atradimas. Geras atradimas, jei visi kaimynai geranoriški, optimistiški. Tuomet energetiniame lygmenyje žmonės vieni kitus palaiko, įkrauna, uždega. Tačiau kiek tokių žmonių yra iš tiesų ir kokie dažniausiai būna daugiabučių kaimynai?
Bambantis gyventojas veikia ne tik savo šeimą, bet ir gretimuose butuose gyvenančius žmones, jų namų energetiką.
Ką žmogus gali padaryti, norėdamas pagerinti energiją savo būste?
„Išsikraustyti į sodybą“, - pataria šypsodamasis Virginijus. Ir priduria: „Geriausia, kai namas stovi 50-100 metrų atstumu nuo kaimynų, gamtoje, ypač, jei sodyba apsodinta medžiais. Žinoma, svarbu, kad žmogui patiktų būti gamtoje, kad jis ten gerai jaustųsi.
Kažkam geriau mieste – viskas ir su tuo gerai. Svarbu būti ten, kur žmogus puikiai jaučiasi.“
Jei sutaria protas ir siela, atsiranda entuziazmas. Tuomet ir aplinkoje atsiranda harmonija. Tai pasireiškia kaip galimybė įsigyti sodyba arba turėti gerus kaimynus. Kartais užtenka, kad išsikraustytų vienas gretimo buto gyventojas ir situacija labai sparčiai ima gerėti visame daugiabutyje.
Na o to, jog namai turėtų būti švarūs, tvarkingi, kad čia vyrautų malonūs kvapai, gal net priminti nereikia.
Maldos ir kiti ritualai
Anksčiau į naujai įsigytus namus/butą buvo įprasta kviesti kunigą ir šventinti būstą. Tai išvalydavo energetiką. Su maldom, tikėjimu atliekami ritualai gerai veikia ir valo namus ir šiais laikais.
O ką daryti patiems? Yra įvairių metodų. Jei žmogus yra tikintis, jis gali pats melsdamasis apeiti butą, kampuose sukalbėti maldą/mantrą. Tinka šlakstyti švęstu vandeniu, deginti šventintas žvakes, smilkyti smilkalus. Čia labai svarbus ritualą atliekančiojo nuoširdus tikėjimas tuo, ką jis daro.
Verta valyti net ir viešbučio kambario, kuriame apsistojame, energetiką. Tinka tie patys aukščiau aprašyti metodai.
Meistras Virginijus dalijasi prisiminimais, kaip jam pačiam kelionės metu viešbutyje buvo sunku užmigti. Atlikęs diagnozę nustatė, jog dėl to kalta neigiama lovos energetika. Išvalęs viską Reiki energijos pagalba jau ramiai ilsėjosi ir gerai miegojo.
Namus valantys daiktai
Puikiai namų energetiką gerina akvariumai. Tačiau svarbu prisiminti juos valyti, rūpintis žuvelėmis, augalais.
Kitas namų „gelbėtojas“: kristalai, kalnų krištolas. Tie, kas meldžiasi ar mantras kartoja, gali kristalą įkrauti. Tai daroma tokiu būdu: kristalas laikomas rankose, o žmogus tuo tarpu meldžiasi ar kartoja mantras. Verta kas kelias savaites tai daryti, nes daiktas „išsikrauna“, jį riekia vėl papildyti teigiamos energijos.
Tačiau reikia prisiminti, kad bet kokiam ritualui svarbus yra įdirbis. Jei kažkas dabar paskaitys ir netikėdamas tiesiog automatikai pakartos maldos ar mantros žodžius, poveikio nebus. Nes nėra tikėjimo ir įpročio.
Atminkite ir tai, kad jokie atvežtiniai ritualiniai simboliai, statulėlės nepadės, jei žmogus nepraktikuoja tos tradicijos dvasinių ritualų. Todėl ne šiaip sakoma, kad neverta mėtytis tradicijose, religijose. Išsirinkti vieną kelią ir juo eiti. Tuomet bus ir poveikis, apsauga.
Kuo gali padėti Reiki?
Reiki yra metodas. Kaip mankšta, ar joga. Su Reiki galima efektyviai išvalyti bet kokį daiktą, butą, namą. Bet čia taip pat riekia įdirbio, nuolatinės praktikos. Reiki meistrai ir per nuotolį gali valyti energetiką.
Nesenas Reiki meistro V. Mockaus pavyzdys. Jo draugams kitame mieste buvo sunku išnuomoti butą. Paaiškėjo, kad ten palikta neigiama programa, kuri ir trukdė butą išnuomoti. Žmonės ėjo, domėjosi, bet jautė, kad kažkas ne taip ir nesinuomojo. Išvalius buto energetiką, tą pačią dieną atsirado nuomininkai.
Šeimininkas turėtų būti atsakingas už nuomojamo būsto energetika. Na, tai skamba keistai, tačiau atsakomybė už gyventojus tenka savininkui.
Visuomet verta pasikliauti intuicija. Jei yra jausmas, kad netinka butas, nors tarsi ir viskas išoriškai gerai, verčiau klausyti vidinių pojūčių ir nenuomoti, nepirkti.
Jautriausios namų grandys
Neigiama energetika pirmiausiai kenkia naminiams augintiniams. Verta atkreipti dėmesį ir susirūpinti, jei naminiai gyvūnai pradeda sirgti, mirti. Kita silpna grandis – vaikai.
Gal ir savanaudiškai skamba, tačiau verta turėti gyvūnų, nes jie pirmi pajus ir informuos apie energijos lygio kritimą.
Namuose verta auginti tuos gyvūnus, kurie teikia džiaugsmą. Rūpestis jais, žaidimai drauge gerina namų energetiką. Beje, bet kuri veikla su entuziazmu, džiaugsmu padeda tiek pačiam žmogui, tiek visai namų energetikai.
Savaitgaliai būtina skirti poilsiui, jėgų atstatymui. Kas iš to, jei kunigas pašventins namus, o žmonės pervargę vis tiek bambės ir labai greitai namus vėl užterš savo emocijomis?
Daiktai namuose
Svarbu namuose nekaupti nereikalingų daiktų. Kuo jų daugiau, tuo labiau ištraukiama savininko energija. Verta palikti tik tai, kas iš tiesų naudojama, brangu, naudinga. Verčiau nereikalingus daiktus paleisti, atiduoti, išmesti. Naudinga sumažinti ir bereikšmių suvenyrų.
Beje, su suvenyrais iš kitų šalių reiktų būti atsargiems. Gali būti, kad tie daiktai yra neigiamai pakrauti ir silpnins naują savininką.
Verta atkreipti dėmesį ir stebėti, ar po naujo daikto įsigijimo nepradėjo blogėti situacija namuose? Atsekus ryšį tokį daiktą būtina sunaikinti, kad nekenktų namams ar kitiems žmonėms (išmetus jį gali kažkas pasiimti). Geriausiai apvalo ugnis. Jei daiktas dūžtamas, galima sudaužyti, jei plyšta, mažais skuteliais sudraskius išmesti. Po to gerai būtų pasimelsti ar atlikti kitą apvalymo ritualą.
Kiekvienas atsakingas pats
Atminkite: visi specialistai ir atitinkami ritualai padeda tik laikinai. Kiekvienas žmogus turi pats domėtis, rūpintis savo minčių, kalbos, namų švara, emocijomis, poilsiu. Tik tuomet seksis išlaikyti gerą namų energetiką, norėsis čia sugrįžti, mielai lankysis ir svečiai, o namiškius lydės sveikata, darna, klestėjimas.
https://www.minfo.lt/gyvenimas/straipsnis/nuo-ko-priklauso-namu-energetika-ir-ka-daryti-kad-ji-butu-teigiama
|