Nesėkmių diagnostika – „negatyvui“ sakome NE!
Į klausimus atsakinėja Reiki meistras-mokytojas Virginijus Mockus
Kokiais metodais atliekate žmonių nesėkmių ir sutrikimų tyrimą?
Tai vadinama meditacine diagnostika. Įpatingos būsenos metu, apie žmogų užduodu klausimus ir per Visuotinį Informacinį Lauką gaunu atsakymus. Pačio asmens šalia gali ir nebūti. Svarbiausia užmegzti su juo kontaktą (telefonu ar e-paštu) arba pažinoti iš anksčiau. Tačiau jis gali ir padėti, tuo metu sukalbėdamas maldelę, būdamas susikaupęs. O jei bandė medituoti, tai irgi labai padeda.
Atrasti diagnostiką man padėjo Reiki metodas, kurį praktikuoju, padėdamas žmonėms jau 16-ti metai. Esu Reiki meistras-mokytojas. Per šiuos metus ištobulėjo ir mano diagnostiniai sugebėjimai.
Kokios pagrindinės žmonių nesėkmių priežastys?
Bėgant metams, supratau, kokius klausimus reiktų išsiaiškinti konkretaus žmogaus situacijoje ir paaiškinus problemą, padėti jam atlikti reikiamus veiksmus. Tai tinka ir ligų, ir finansinių nesėkmių, ir šeimyninių konfliktų atveju. Visais atvejais būna pirminė organizuojanti priežastis... Trumpai pasakius, kiekvienas žmogus veiksmais, žodžiais ir net mintimis kaupia „negatyvą“ (blogą karmą): blogas emocijas, pyktį, pavydą, sureikšminimus ir pan. Kai jo susikaupia daug, „negatyvas“ pasireiškia kaip kokia nors liga arba nesėkmėmis įvairiose gyvenimo srityse. Jei „negatyvas“ nedidelis, trumpalaikis, jis gali virsti sloga. O jei ilgalaikis, pavyzdžiui, materialinių dalykų: darbų, pinigų, daiktų, turto arba neturto sureikšminimas, jis pasireiškia rimtesnėmis problemomis.
Jei kuriuo nors klausimu jaučiate įtampą, vadinasi, ta sritis sureikšminta. Įtampai tęsiantis metus, dvejus ar trejus, ji gali baigtis ligomis, skyrybomis ar nelaime.
Beje, kiekvienas žmogus gali veiksmais, žodžiais, mintimis kaupti ir „pozityvą“ (gerą karmą), kas gali padėti visose gyvenimo situacijose...
Ar yra tiesioginių sąsajų tarp tam tikrų organų, veiksmų gyvenime ir patiriamų įtampų?
Taip, tokios sąsajos tikrai yra ir jos vyksta per energetiką. Čakros – energetiniai centrai, įtakoja visus žmogaus fizinius kūno procesus, o tai yra tam tikros skirtingos vibracijos. Pavyzdžiui, tiek vargingai gyvenantys žmonės, tiek turtuoliai daug mąsto apie darbus, pinigus. Dažnai persistengia, tada gaunasi pinigų sureikšminimas. O tai susiję su pirmąja čakra – apatine, esančia uodegikaulio srityje. Ji atsako už stuburo, kaulų sąnarių sveikatą. Kam nuolat skauda sąnarius ar susuko radikulitas, reikėtų permąstyti – gal yra koks „negatyvus“ požiūris, susijęs su darbais ar finansiniais klausimais? Atšalęs oras, keliamas svoris ar skersvėjis, tai jau vėlesnė pasekmė.
Saulės rezginio čakra susijusi su valdžia, jėga, ryžtu. Tarkime, per didelis valdingumas arba ryžto stoka, savęs kaltinimas, pykčio kaupimas gali pasireikšti kaip virškinimo sutrikimas, pilvo skausmai, skrandžio opos, problemos su žarnynu. Augantis pilvas, tai jau yra požymis, kad saulės rezginio čakra (ir kitos) nesubalansuota, jei tai nėra nėštumas. Galbūt žmogus nėra realizavęs savo vadovavimo poreikio. Jam reikėtų dirbti policijoje ar armijoje su savo charakteriu, o jis moko vaikus dailės. Taip pat gali būti ir iš kitos pusės - valios stoka, silpnas charakteris, t.y. energijos trūkumas ir begalė to priežasčių, kurios taip pat nustatomos diagnozuojant.
Antroji – kryžkaulio – čakra susijusi su santykiais ir lytiniais organais. Ji dažniausia sutrinka tuomet, kai pvz: aktyvi moteris labai reiškiasi visuomenėje, karjeroje, ir pamiršta savo moteriškąją prigimtį. Nesakau, kad moterys negali vadovauti, bet tai yra nepalanku jos sveikatai. Kartais gyvenimas moteris priverčia tokiomis būti. Tačiau tuomet reikėtų ieškoti, kaip situaciją pakeisti arba pastoviai kompensuoti maistu, apsirengimu, Reiki seansais, medituojant (bet tai yra laikina).
Vyrams problemos su šia čakra būna, kada jie nesiima aktyvaus vaidmens gyvenime arba kada šalia tokia aktyvi moteris (sakoma, kad vyrai bijo žinomų moterų)...
Visas šias, begales kitų problemų ir pamatau per meditacinę diagnostiką. Būna, kad klausimų išsiaiškinu virš 100. O po to, kartu su žmogumi sprendžiame: ką jis turėtų padaryti, ko išmokti, ką keisti, kad taptų laimingesnis ir sveikesnis. Kitaip tariant, prasideda darbas su savimi.
Vis didesnė jaunų žmonių problema – jie nerado savo antrosios pusės.
Atrodo, viską daro taip, kaip reikia: mokosi, dirba. Bet kaip nesiseka rasti, taip nesiseka...
Mūsų visuomenėje tai yra bendra problema. Dažniausiai visi ieškome norėdami kažką gauti, negalvojame ką atiduosime, kuo galėtume pasidalinti. Tai egoizmas. Ir įsivaizduokite, susitinka 2 tokie egoizmai. Kita iš priežasčių – energijų in/jan, atitinkamai vyriško ir moteriško prado, vaidmens sumaišymas. Aktyvi, stipri moteris nori tokio pačio aktyvaus, seksualaus vyro. Tačiau ilgam išlaikyti tokių santykių neišeina. Tokiai moteriai energetiškai tinka (nors jos protas tam prieštarauja) priešingos, ramios, švelnios energetikos vyras, daugiau moteriškų bruožų, kuriam pačiam, gal, reikia globos. Taip pat didelę įtaką daro tėvų auklėjimas, kompleksai, atsinešti iš šeimos ar pauglystės laikotarpio. Gali būti iš kitų perimtos programos, pavyzdžiui, pavydo ar pykčio. Jei draugaujant buvo daug nesantaikos, barnių, net ir išsiskyrus jie lieka pasąmonėje. Tai trukdo sėkmingai meilei ateityje. Vaikai, būna, kad iš tėvų tarpusavio santykio irgi perima „negatyvą“, kuris sutrukdo jų laimei. Visą tai galima nustatyti diagnostikos metu, suprasti ir imtis veiksmų, išgydančių praeitį.
Ne visiems sklandžiai klojasi ir karjera.
Vieni niekaip neranda mielo darbo, kitiems jis nepadeda uždirbti pakankamai pinigų...
Kaip ir kitas gyvenimo sritis, čia veikia per ilgesnį laiką sukauptas „negatyvas“. Dar kitas niuansas pvz: nuo mažumės vaikai mokinami rinktis ne tai, kas širdžiai miela ir tinka tam žmogui pagal gebėjimus, o tai, kas apsimoka, neša didesnius pinigus. Jei tėvai gydytojai, tai kaip gali būti kitaip? Toks baigęs mokslus gydytojas priima žmones be entuziazmo, surūgusia mina, nejausdamas pašaukimo, užuojautos pacientams. Nuolatinis negatyvizmas apkrauna ir tai negali baigtis gerai. Pradeda nesisekti kitose srityse...
Žmonės nebemoka, o kai kurie net nežino, kad galima atrasti mėgstamą veiklą, kuri atneštų džiaugsmo ir kartų leistų iš to gyventi. Laimingi tie, kurie „atrado netyčia“. Štai nuo penkerių metų mokėsi šokti ar dainuoti. Ir suaugę tą daro puikiai, gerai uždirba. Jei vaikystėje pasirinktumėme kokią nors sritį, 10-20 metų kryptis būtų aiški, tada dvidešimties ar keturiasdešimties būtume tokie ištobulėję, kad pasipiltų dideli honorarai ir pripažinimas. Kodėl ne visi pasirenkame ir būdami 30?..
Reikėtų patiems ir vaikams akcentuot ne kaip išgyventi, o kur rasti pasitenkinimą, kur save realizuoti. Tuomet tos aštuonios valandos kiekvieną dieną teiks džiaugsmą ir jei pasiseks didesnę, ne vien egoistinę prasmę.
Kaip geriau sutarti su kolegomis, viršininkais?
Ypač tuomet, kai jie lyg vampyrai siurbia energiją ar nuolat priekaištauja.
Padėtų supratimas, kad kiekvienas žmogus yra sukaupęs savo „negatyvą“. Jis tampa agresyvus, kandus ar irzlus dėl savo vidinio nepasitenkinimo. O jei jis turi pavaldinių, tai „negatyvas“ krenta ant jų galvų. Tačiau likimas žmones į tam tikrą vietą „pastato“ ne šiaip sau. Jei jie susitaiko, jei viršininkui vis tiek jaučia pagarbą, nepaisant jo elgesio, atmosfera ir situacija keičiasi greičiau. O juk dažniausiai kolegas ir viršininkus apkalbame, priekaištaujame jiems. Tai sukelia dar didesnę neigiamą jų atsakomąją reakciją.
Jei vadovai priekaištauja tikrai be priežasties, tai tiesiog gali būti jų vadovavimo stilius. Gal jie remiasi „botago ir pyrago“ principu, tik pyragą pamiršo... Visais atvejais reikėtų pasvajoti apie geresnį darbą, viršininką, pasidairyti darbo skelbimų. Tačiau svarbiausia ne ieškoti kaltų, o pažvelgti į save – „ko gi aš noriu iš Gyvenimo, ką dėl to padariau“?
Žmogus, kuris į neigiamos energijos židinį nemeta daugiau malkų, tikrai laimi.
Kas galėtų padėti šiems žmonėms?
Susikaupęs „negatyvas“ kokiu nors būdu turi išeiti. Vienas iš būdų – „atsikankinti“ liga, nelaime, nesėkme. Tačiau jei kartu su sutrikimais žmogus dar ko nors ir išmoksta, suvokia, tai „negatyvas“ pasišalina greičiau ir ne taip skausmingai. Galima nuoširdžiai pasižadėti nekartoti tam tikrų klaidų, ką nors keisti gyvenime, tobulėti.
O šiaip būdai visiems seniai žinomi – malda, tikėjimas, prašymas padėti iš aukščiau. Taip pradeda geriau veikti savireguliacijos procesai, susibalansuoja visos čakros. Jei yra koks nors poveikis iš aplinkos, kokios nors neigiamos programos, ir jei turime nuoširdų tikėjimą, nuoširdi malda sekmadieniais bažnyčioje gali padėti tai panaikinti. Tiesa, šiuolaikiniams žmonėms vien nueiti į bažnyčią sekmadieniais nebeužtenka. Prieš 50-100 metų ši viena diena, skirta maldai, žmones veikdavo stipriau. Šiandien, su mūsu išsilavinimu ir nepatikliu protu, reikia kur kas daugiau. Dėl to tinkamos meditacijos šiais laikais yra tokia pati kasdienė būtinybė, kaip dantų valymas.
Ramutė Šulčienė
„Būrėja“
Į klausimus atsakinėja Reiki meistras-mokytojas Virginijus Mockus
Kokiais metodais atliekate žmonių nesėkmių ir sutrikimų tyrimą?
Tai vadinama meditacine diagnostika. Įpatingos būsenos metu, apie žmogų užduodu klausimus ir per Visuotinį Informacinį Lauką gaunu atsakymus. Pačio asmens šalia gali ir nebūti. Svarbiausia užmegzti su juo kontaktą (telefonu ar e-paštu) arba pažinoti iš anksčiau. Tačiau jis gali ir padėti, tuo metu sukalbėdamas maldelę, būdamas susikaupęs. O jei bandė medituoti, tai irgi labai padeda.
Atrasti diagnostiką man padėjo Reiki metodas, kurį praktikuoju, padėdamas žmonėms jau 16-ti metai. Esu Reiki meistras-mokytojas. Per šiuos metus ištobulėjo ir mano diagnostiniai sugebėjimai.
Kokios pagrindinės žmonių nesėkmių priežastys?
Bėgant metams, supratau, kokius klausimus reiktų išsiaiškinti konkretaus žmogaus situacijoje ir paaiškinus problemą, padėti jam atlikti reikiamus veiksmus. Tai tinka ir ligų, ir finansinių nesėkmių, ir šeimyninių konfliktų atveju. Visais atvejais būna pirminė organizuojanti priežastis... Trumpai pasakius, kiekvienas žmogus veiksmais, žodžiais ir net mintimis kaupia „negatyvą“ (blogą karmą): blogas emocijas, pyktį, pavydą, sureikšminimus ir pan. Kai jo susikaupia daug, „negatyvas“ pasireiškia kaip kokia nors liga arba nesėkmėmis įvairiose gyvenimo srityse. Jei „negatyvas“ nedidelis, trumpalaikis, jis gali virsti sloga. O jei ilgalaikis, pavyzdžiui, materialinių dalykų: darbų, pinigų, daiktų, turto arba neturto sureikšminimas, jis pasireiškia rimtesnėmis problemomis.
Jei kuriuo nors klausimu jaučiate įtampą, vadinasi, ta sritis sureikšminta. Įtampai tęsiantis metus, dvejus ar trejus, ji gali baigtis ligomis, skyrybomis ar nelaime.
Beje, kiekvienas žmogus gali veiksmais, žodžiais, mintimis kaupti ir „pozityvą“ (gerą karmą), kas gali padėti visose gyvenimo situacijose...
Ar yra tiesioginių sąsajų tarp tam tikrų organų, veiksmų gyvenime ir patiriamų įtampų?
Taip, tokios sąsajos tikrai yra ir jos vyksta per energetiką. Čakros – energetiniai centrai, įtakoja visus žmogaus fizinius kūno procesus, o tai yra tam tikros skirtingos vibracijos. Pavyzdžiui, tiek vargingai gyvenantys žmonės, tiek turtuoliai daug mąsto apie darbus, pinigus. Dažnai persistengia, tada gaunasi pinigų sureikšminimas. O tai susiję su pirmąja čakra – apatine, esančia uodegikaulio srityje. Ji atsako už stuburo, kaulų sąnarių sveikatą. Kam nuolat skauda sąnarius ar susuko radikulitas, reikėtų permąstyti – gal yra koks „negatyvus“ požiūris, susijęs su darbais ar finansiniais klausimais? Atšalęs oras, keliamas svoris ar skersvėjis, tai jau vėlesnė pasekmė.
Saulės rezginio čakra susijusi su valdžia, jėga, ryžtu. Tarkime, per didelis valdingumas arba ryžto stoka, savęs kaltinimas, pykčio kaupimas gali pasireikšti kaip virškinimo sutrikimas, pilvo skausmai, skrandžio opos, problemos su žarnynu. Augantis pilvas, tai jau yra požymis, kad saulės rezginio čakra (ir kitos) nesubalansuota, jei tai nėra nėštumas. Galbūt žmogus nėra realizavęs savo vadovavimo poreikio. Jam reikėtų dirbti policijoje ar armijoje su savo charakteriu, o jis moko vaikus dailės. Taip pat gali būti ir iš kitos pusės - valios stoka, silpnas charakteris, t.y. energijos trūkumas ir begalė to priežasčių, kurios taip pat nustatomos diagnozuojant.
Antroji – kryžkaulio – čakra susijusi su santykiais ir lytiniais organais. Ji dažniausia sutrinka tuomet, kai pvz: aktyvi moteris labai reiškiasi visuomenėje, karjeroje, ir pamiršta savo moteriškąją prigimtį. Nesakau, kad moterys negali vadovauti, bet tai yra nepalanku jos sveikatai. Kartais gyvenimas moteris priverčia tokiomis būti. Tačiau tuomet reikėtų ieškoti, kaip situaciją pakeisti arba pastoviai kompensuoti maistu, apsirengimu, Reiki seansais, medituojant (bet tai yra laikina).
Vyrams problemos su šia čakra būna, kada jie nesiima aktyvaus vaidmens gyvenime arba kada šalia tokia aktyvi moteris (sakoma, kad vyrai bijo žinomų moterų)...
Visas šias, begales kitų problemų ir pamatau per meditacinę diagnostiką. Būna, kad klausimų išsiaiškinu virš 100. O po to, kartu su žmogumi sprendžiame: ką jis turėtų padaryti, ko išmokti, ką keisti, kad taptų laimingesnis ir sveikesnis. Kitaip tariant, prasideda darbas su savimi.
Vis didesnė jaunų žmonių problema – jie nerado savo antrosios pusės.
Atrodo, viską daro taip, kaip reikia: mokosi, dirba. Bet kaip nesiseka rasti, taip nesiseka...
Mūsų visuomenėje tai yra bendra problema. Dažniausiai visi ieškome norėdami kažką gauti, negalvojame ką atiduosime, kuo galėtume pasidalinti. Tai egoizmas. Ir įsivaizduokite, susitinka 2 tokie egoizmai. Kita iš priežasčių – energijų in/jan, atitinkamai vyriško ir moteriško prado, vaidmens sumaišymas. Aktyvi, stipri moteris nori tokio pačio aktyvaus, seksualaus vyro. Tačiau ilgam išlaikyti tokių santykių neišeina. Tokiai moteriai energetiškai tinka (nors jos protas tam prieštarauja) priešingos, ramios, švelnios energetikos vyras, daugiau moteriškų bruožų, kuriam pačiam, gal, reikia globos. Taip pat didelę įtaką daro tėvų auklėjimas, kompleksai, atsinešti iš šeimos ar pauglystės laikotarpio. Gali būti iš kitų perimtos programos, pavyzdžiui, pavydo ar pykčio. Jei draugaujant buvo daug nesantaikos, barnių, net ir išsiskyrus jie lieka pasąmonėje. Tai trukdo sėkmingai meilei ateityje. Vaikai, būna, kad iš tėvų tarpusavio santykio irgi perima „negatyvą“, kuris sutrukdo jų laimei. Visą tai galima nustatyti diagnostikos metu, suprasti ir imtis veiksmų, išgydančių praeitį.
Ne visiems sklandžiai klojasi ir karjera.
Vieni niekaip neranda mielo darbo, kitiems jis nepadeda uždirbti pakankamai pinigų...
Kaip ir kitas gyvenimo sritis, čia veikia per ilgesnį laiką sukauptas „negatyvas“. Dar kitas niuansas pvz: nuo mažumės vaikai mokinami rinktis ne tai, kas širdžiai miela ir tinka tam žmogui pagal gebėjimus, o tai, kas apsimoka, neša didesnius pinigus. Jei tėvai gydytojai, tai kaip gali būti kitaip? Toks baigęs mokslus gydytojas priima žmones be entuziazmo, surūgusia mina, nejausdamas pašaukimo, užuojautos pacientams. Nuolatinis negatyvizmas apkrauna ir tai negali baigtis gerai. Pradeda nesisekti kitose srityse...
Žmonės nebemoka, o kai kurie net nežino, kad galima atrasti mėgstamą veiklą, kuri atneštų džiaugsmo ir kartų leistų iš to gyventi. Laimingi tie, kurie „atrado netyčia“. Štai nuo penkerių metų mokėsi šokti ar dainuoti. Ir suaugę tą daro puikiai, gerai uždirba. Jei vaikystėje pasirinktumėme kokią nors sritį, 10-20 metų kryptis būtų aiški, tada dvidešimties ar keturiasdešimties būtume tokie ištobulėję, kad pasipiltų dideli honorarai ir pripažinimas. Kodėl ne visi pasirenkame ir būdami 30?..
Reikėtų patiems ir vaikams akcentuot ne kaip išgyventi, o kur rasti pasitenkinimą, kur save realizuoti. Tuomet tos aštuonios valandos kiekvieną dieną teiks džiaugsmą ir jei pasiseks didesnę, ne vien egoistinę prasmę.
Kaip geriau sutarti su kolegomis, viršininkais?
Ypač tuomet, kai jie lyg vampyrai siurbia energiją ar nuolat priekaištauja.
Padėtų supratimas, kad kiekvienas žmogus yra sukaupęs savo „negatyvą“. Jis tampa agresyvus, kandus ar irzlus dėl savo vidinio nepasitenkinimo. O jei jis turi pavaldinių, tai „negatyvas“ krenta ant jų galvų. Tačiau likimas žmones į tam tikrą vietą „pastato“ ne šiaip sau. Jei jie susitaiko, jei viršininkui vis tiek jaučia pagarbą, nepaisant jo elgesio, atmosfera ir situacija keičiasi greičiau. O juk dažniausiai kolegas ir viršininkus apkalbame, priekaištaujame jiems. Tai sukelia dar didesnę neigiamą jų atsakomąją reakciją.
Jei vadovai priekaištauja tikrai be priežasties, tai tiesiog gali būti jų vadovavimo stilius. Gal jie remiasi „botago ir pyrago“ principu, tik pyragą pamiršo... Visais atvejais reikėtų pasvajoti apie geresnį darbą, viršininką, pasidairyti darbo skelbimų. Tačiau svarbiausia ne ieškoti kaltų, o pažvelgti į save – „ko gi aš noriu iš Gyvenimo, ką dėl to padariau“?
Žmogus, kuris į neigiamos energijos židinį nemeta daugiau malkų, tikrai laimi.
Kas galėtų padėti šiems žmonėms?
Susikaupęs „negatyvas“ kokiu nors būdu turi išeiti. Vienas iš būdų – „atsikankinti“ liga, nelaime, nesėkme. Tačiau jei kartu su sutrikimais žmogus dar ko nors ir išmoksta, suvokia, tai „negatyvas“ pasišalina greičiau ir ne taip skausmingai. Galima nuoširdžiai pasižadėti nekartoti tam tikrų klaidų, ką nors keisti gyvenime, tobulėti.
O šiaip būdai visiems seniai žinomi – malda, tikėjimas, prašymas padėti iš aukščiau. Taip pradeda geriau veikti savireguliacijos procesai, susibalansuoja visos čakros. Jei yra koks nors poveikis iš aplinkos, kokios nors neigiamos programos, ir jei turime nuoširdų tikėjimą, nuoširdi malda sekmadieniais bažnyčioje gali padėti tai panaikinti. Tiesa, šiuolaikiniams žmonėms vien nueiti į bažnyčią sekmadieniais nebeužtenka. Prieš 50-100 metų ši viena diena, skirta maldai, žmones veikdavo stipriau. Šiandien, su mūsu išsilavinimu ir nepatikliu protu, reikia kur kas daugiau. Dėl to tinkamos meditacijos šiais laikais yra tokia pati kasdienė būtinybė, kaip dantų valymas.
Ramutė Šulčienė
„Būrėja“