Kaip pritraukti sėkmę, laimę ir pinigus,
būti sveikiems ir be įtampos?
„Gyvenimas yra banguotas ir besikeičiantis. Privalome nuolatos judėti į priekį,
ieškoti naujų kelių, takelių, - šypsosi Rytų išmintimi besidomintis reiki mokytojas.
– Pasukę ne ta kryptimi, būname pikti, irzlūs, praradę gyvenimo džiaugsmą.
Todėl visų svarbiausia – atrasti save gyvenimo kelyje.“
Virginijau, ar pačiam daug laiko prireikė, kol radote teisingą gyvenimo kryptį?
Ilgą laiką dirbau darbą, visiškai nesusijusį su dvasinėmis praktikomis. Sukausi versle. Darbas man patiko, dirbau su didžiuliu užsidegimu. Penktadieniais laukdavau pirmadienių, o tada su džiaugsmu vėl panirdavau į mėgiamą veiklą. Tačiau palaipsniui daugėjo problemų, vis mažiau liko džiaugsmo, nesėkmių ir praradimų išvengti nepavyko.
Tada ir supratote, kad turite kažką keisti?
Iš karto dar nesupratau ką turiu daryti. Tik vėliau suvokiau, kad negaliu sustoti vienoje vietoje – privalau žengti į priekį, ieškoti naujų kelių. Dabar žinau – kai „užstringi“ vienoje vietoje, kai veikla, kurią anksčiau mėgai, nebeteikia džiaugsmo, turi rimtai apgalvoti ką daryti toliau. To neatlikus, gyvenimas neklausdamas pasirūpina už mus...
Kas nulėmė jūsų pasirinkimą eiti dvasiniu keliu?
Vieni dvasiniu keliu pasuka vedini smalsumo, kiti – išgyvendami psichologines traumas, o mano dvasinė kelionė prasidėjo patyrus skaudžią avariją. Pusę metų gulėdamas lovoje turėjau galimybę mintimis peržvelgti visą savo gyvenimą, įsiklausyti į savo dvasios šauksmą. Niekas nenutinka atsitiktinai. Patekęs į avariją labai pasikeičiau. Pradėjau domėtis Rytų išmintimi, gilintis į dvasinius dalykus, išmokau save girdėti, daug metų mažinau egoizmą. Kaip tik tuo metu į rankas pateko knyga apie reiki. Perskaitęs labai aiškiai supratau, jog šis metodas būtinai reikalingas man. Buvau pasirengęs viskam: važiuoti mokytis kad ir į kitą šalį, mokėti tiek pinigų, kiek tik prireiks.
Lengvai radote mokytoją?
Mokytojas visada pasirodo tada, kai jau laikas. Iš pradžių net skambinau į Rusiją dėl galimybės sudalyvauti reiki seminare. Tačiau taip susiklostė, kad toli važiuoti neprireikė – reiki mokytoją radau Lietuvoje.
Kaip keitėsi jūsų gyvenimas pradėjus praktikuoti reiki?
Atradau daug daugiau, nei iš pradžių tikėjausi. Supratau, kad vien tik verslas, kuriame sukausi ne vienerius metus nėra vienintelis ir tikrasis mano pašaukimas. Todėl užsiėmiau reiki. Taip pat akivaizdžiai pamačiau, kad pinigai, kad ir kokie reikalingi jie būtų, nėra svarbiausias dalykas gyvenime. Daug svarbiau – užsiimti tuo, kas patinka ir viską stengtis daryti galvojant ne tik apie save. O tada atrandi dvasios ramybę, vidinę harmoniją, pusiausvyrą. Atradus savąjį kelią, atsakius į dvasios šauksmą, gauni daugiau energijos savaime, todėl pasijunti daug laimingesnis ir sveikesnis, daugiau gerų idėjų aplanko...
Papasakokite daugiau apie reiki metodą.
Tai iš Japonijos kilęs senovinis, paprastas ir universalus gydymo bei tobulėjimo metodas. Tiesa ta, kad kiekvienas turime energinį kanalą, kuriuo turėtų pratekėti subtiliosios energijos, tačiau dažnai tas kanalas būna neaktyvus. Reiki seminaro metu jis suaktyvinamas. Tada seanso metu per rankas ima tekėti reiki energija. Yra kelios reiki pakopos, bet nebūtina jas pereiti visas iš karto. Jei žmogus nori gyventi kokybiškiau, išsigydyti tam tikrus negalavimus ar padėti sunegalavusiam šeimos nariui, jam užtenka sudalyvauti pirmos pakopos seminare. Norintiems padėti rimtesniems ligoniams, reikėtų pabaigti ir antros pakopos kursus, per kuriuos žmogus išmoksta siųsti gydančią energiją per atstumą ir laiką, atlikti praeities, ateities harmonizavimą. Kaip žinome, skausmingi praeities įvykiai dažnai trukdo, suardo žmogaus energetiką, išprovokuoja tam tikras problemas. Visa tai galime pakeisti. Šis metodas dovanoja daug gerų dalykų: praktikuojant reiki pagerėja intuicija, lavėja mąstymas, pojūčiai, gaunami atsakymai į rūpimus klausimus... Su reiki energija taip pat galima pagerinti sveikatą, santykius su artimaisiais, įveikti psichologines problemas, subalansuoti emocijas, o svarbiausia – išmokti būti čia ir dabar. O kaip dažnai pasitaiko, kad žmonės, užuot mėgavęsi dabarties akimirka, pergyvena ar rūpinasi vien ateitimi arba vis dar aimanuoja dėl praeities. Tiesa, reiki energija gydo ir harmonizuoja, o tai padeda pritraukti sėkmę, gerina santykius su aplinkiniais, su savim ir aplinka.
Tiesa, kad sunkumų pasitaiko kiekvieno, net ir dvasiniu keliu žengiančio žmogaus kelyje?
Žinoma. Tiesiog turėdamas daugiau energijos sunkumus priimi kaip iššūkius ar galimybes, o „išsiderinęs“ moki greičiau susiharmonizuoti, į problemas sugebi pažvelgti tarsi iš šono. Be to, negalėčiau pasakyti, kad žengti dvasiniu keliu yra labai lengva ir paprasta. Visgi džiaugiuosi gyvenimu, kurį turiu, gerinu ir grąžinu jį. Turiu savo „arkliuką“. Nors reiki atradau per kančią, tačiau tokia jau mano patirtis ir ji man brangi.
Ar daug turite ateities svajonių?
Išmokęs reiki, iškėliau sau norą, tikslą ar užduotį išsiaiškinti kodėl žmonės serga, kodėl vyksta nelaimės, kodėl sekasi visiems skirtingai. Domėjausi ne vien reiki, skaičiau, mokiausi, klausiau paskaitų, dalyvavau seminaruose. Pats išmokau diagnozuoti ligų, sutrikimų, nesėkmių, nelaimių priežastis meditacijoje, sėkmingai pagelbėti žmonėms jas suprasti, pašalinti, o tada reiki energija pasistiprinus, geriau tvarkytis gyvenime. Visko per 20 metų domėjimosi nespėjau sužinoti, todėl turiu tikslą dar daugiau išsiaiškinti, kad galėčiau dar veiksmingiau padėti.
Taip pat supratau, kad žmonėms reikalinga pagalba ir tvarkantis savo požiūrį į piniginius reikalus. Darbas, karjera, uždarbio dydis, verslo sėkmė ir nesėkmės taip pat susijusios su žmogaus vidine harmonija, pasąmonės švara ir tinkamomis mintimis, nusiteikimu. Tai taip pat diagnozuojama, paaiškinama, todėl sužinojus galima veiksmingai tvarkytis ir turėti net daug daugiau, nei svajojome. Egzistuoja tam tikri dėsniai ir jie ne tik ekonominiai...
Atidariau Reiki kabinetą Kaune ir Reiki centrą Vilniuje, kur priimu, konsultuoju, mokinu reiki, čakrų jogos, meditacijų. Jau sukūriau internetinę svetainę, kurioje bus daugybė naudingos informacijos šiais klausimais. Svajoju, kad galėsiu padėti visiems norintiems, apsilankiusiems, taip pat ir telefonu ar tiesiogiai internetu.
Tiesa, kad laimė priklauso nuo to, kiek patys jos susikuriame?
Drąsiai galiu sakyti, kad laimingesni būtume ne tik mąstydami teigiamai, optimistiškiau, bet ir atsikratę egoizmo, kuris labiausiai skatina nesantaiką ir kankinančius išgyvenimus. Užuot vienas kitam padėję, žmonės kerštauja, pykstasi, linki blogo dažnai net nesąmoningai, t.y. patys to nesuvogdami. O lazda turi du galus, kaip tikriausia žinote. Daugelis pernelyg susikoncentravę į pinigus ar jų trūkumą, savo ar šalies problemas ir svetimų žmonių gyvenimo nutikimus. Visa tai tik atima energiją ir neišeina rasti ramaus laiko, svajoti, kurti planus, nekalbant jau apie jų įgyvendinimą. Galima aiškinti tuo, kad nuo vaikystės esame netinkamai mokomi savimi pasirūpinti, nes mūsų tėvams, gal ir neteko dalyvauti asmenybės ugdymo seminaruose, neteko atrasti ramybę, harmoniją, papildomą energijos šaltinį jogoje, meditacijose ar reiki seansuose. Sužinome tiek, kad reikia įgyti pelningesnę profesiją, užsidirbti kuo daugiau pinigų. O kaip save atrasti, ugdyti, tobulinti, kad dažniau lydėtų sėkmė? Nuo ko tai priklauso? Niekas mums nepaaiškino. Kad ir būtų aiškinę, dėl savo egoizmo jaunystėje (ar net suaugus) retas kuris įsiklauso ir išgirsta, kol gyvenimas kartais priverčia. Tad dažniausia darome tuos pačius veiksmus, tikėdamiesi pasiekti geresnių rezultatų, esame susirūpinę ne tais dalykais, kuriais reikėtų, ir net nepagalvojame, kad padidinus savą vertę, gautume ir didesnį apdovanojimą iš gyvenimo, nebūtinai iš darbdavio. Tada kažkam galėtume padėti ir patys.
Dėl įvairiuose pasaulio kampeliuose vykstančių nelaimių atsakinga visa žmonija?
Taip, rytuose pasakytų – bloga karma. Visos nelaimės – žmonijos neigiamų energijų paskleidimo pasekmė. Kančių metu vyksta apsivalymas. Energiją spinduliuoja tiek saulė, tiek žemė, tiek visa mūsų aplinka pripildyta energijos, kaip akvariumas vandens. Bėda, kad mes žmonės jau labai stipriai teršti pradėjome, iš vidaus užsiteršę patys. Išsivalymui, energijos papildymui labai svarbus ryšys su gamta, Saule, Žeme.
Jį tikriausiai labiausiai praradę miesto gyventojai?
Miestiečiams šiais laikais to ryšio itin trūksta. Todėl nenuostabu, kad kai kurie žmonės su nekantrumu laukia orų atšilimo ir svajoja kuo greičiau suleisti rankas į žemę, ką nors pasodinti, paravėti, pakeliauti ar pagulėti pajūryje. Tai ir reiškia, kad žmogui trūksta žemės energijos, kurios vibracijos sustiprina, padidina atsparumą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Iš tiesų paradoksalu, jog gyvename apsupti aplinkos energijų, bet jaučiamės išsekę. Taip yra todėl, kad užsiteršiame maistu ir negatyvizmu, leidžiame sau liūdėti, pykti, neigiamai mąstyti. Retas, kam prasčiau sekasi, kuria šviesios, laimingos ateities svajones.
Dažnas tautietis pareplikuotų: „Kam kurti svajones, jei duonai pinigų neužtenka?“
Tiesa, dažnai žmonės mėgsta guostis sakydami, jog be pinigų ir svajones kurti beprasmiška. Tačiau niekada nereikia pamiršti, kad pinigai tėra įrankis tikslų įgyvendinimui, o svajonė – tikslas, į kurį nuveda pats gyvenimas. Jei mūsų mintys bus tyros, pritrauksime tai, apie ką svajojame. Gyvenime yra 3 svarbūs dalykai: išmintis, meilė ir dvasinė jėga. Visi jie turi būti pusiausvyroje. Jei yra daug meilės ir išminties, atsiranda dvasinė jėga, o su ja mintimis pritraukiame pageidaujamas situacijas, gerus žmones. Daug ko išmokti galima iš kiekvieno žmogaus, tik svarbu būti nusiteikus geranoriškai. Sugebėję atsikratyti egoizmo tampame daug paprastesni, tada nebereikia mums apsimesti tokiais, kokiais iš tiesų nesame. O juk daug energijos iššvaistome tada, kai bandome sau prisitaikyti kažkokį vaidmenį. Kai dažnai įsijaučiame į kokią nors rolę, nesame nuoširdūs, nebežinome kas iš tiesų esame.
Tiesa, kad kiekvienas šiame gyvenime galime padaryti labai daug?
Taip ir yra. O jei dar susiburiame į grupę, galime daryti kone stebuklus. Pavyzdžiui, grupelė reiki praktikuojančių žmonių susitaria siųsti energiją Žemės gydymui, harmonizavimui. Kaip stipriai tai veikia? Lygiai taip pat veikia ir pasiųsta neigiama mintis. Egzistuoja dėsnis – „kas iš vidaus išeina, tas iš išorės sugrįžta.“ Todėl kviečiu nusimesti kaukes ir būti nuoširdžiais pirmiausia prieš save, o tada, išsidrąsinus ir prieš kitus.
Svarbu nepamiršti fizinio ir dvasinio tobulėjimo – išmokę grubias energijas transformuoti į meilę,
gėrį, nuoširdumą, nesunkiai pritrauksime sėkmę bet kurioje gyvenimo srityje.
2012 vasaris "Geras žurnalas"
Jūratė Bratikienė
būti sveikiems ir be įtampos?
„Gyvenimas yra banguotas ir besikeičiantis. Privalome nuolatos judėti į priekį,
ieškoti naujų kelių, takelių, - šypsosi Rytų išmintimi besidomintis reiki mokytojas.
– Pasukę ne ta kryptimi, būname pikti, irzlūs, praradę gyvenimo džiaugsmą.
Todėl visų svarbiausia – atrasti save gyvenimo kelyje.“
Virginijau, ar pačiam daug laiko prireikė, kol radote teisingą gyvenimo kryptį?
Ilgą laiką dirbau darbą, visiškai nesusijusį su dvasinėmis praktikomis. Sukausi versle. Darbas man patiko, dirbau su didžiuliu užsidegimu. Penktadieniais laukdavau pirmadienių, o tada su džiaugsmu vėl panirdavau į mėgiamą veiklą. Tačiau palaipsniui daugėjo problemų, vis mažiau liko džiaugsmo, nesėkmių ir praradimų išvengti nepavyko.
Tada ir supratote, kad turite kažką keisti?
Iš karto dar nesupratau ką turiu daryti. Tik vėliau suvokiau, kad negaliu sustoti vienoje vietoje – privalau žengti į priekį, ieškoti naujų kelių. Dabar žinau – kai „užstringi“ vienoje vietoje, kai veikla, kurią anksčiau mėgai, nebeteikia džiaugsmo, turi rimtai apgalvoti ką daryti toliau. To neatlikus, gyvenimas neklausdamas pasirūpina už mus...
Kas nulėmė jūsų pasirinkimą eiti dvasiniu keliu?
Vieni dvasiniu keliu pasuka vedini smalsumo, kiti – išgyvendami psichologines traumas, o mano dvasinė kelionė prasidėjo patyrus skaudžią avariją. Pusę metų gulėdamas lovoje turėjau galimybę mintimis peržvelgti visą savo gyvenimą, įsiklausyti į savo dvasios šauksmą. Niekas nenutinka atsitiktinai. Patekęs į avariją labai pasikeičiau. Pradėjau domėtis Rytų išmintimi, gilintis į dvasinius dalykus, išmokau save girdėti, daug metų mažinau egoizmą. Kaip tik tuo metu į rankas pateko knyga apie reiki. Perskaitęs labai aiškiai supratau, jog šis metodas būtinai reikalingas man. Buvau pasirengęs viskam: važiuoti mokytis kad ir į kitą šalį, mokėti tiek pinigų, kiek tik prireiks.
Lengvai radote mokytoją?
Mokytojas visada pasirodo tada, kai jau laikas. Iš pradžių net skambinau į Rusiją dėl galimybės sudalyvauti reiki seminare. Tačiau taip susiklostė, kad toli važiuoti neprireikė – reiki mokytoją radau Lietuvoje.
Kaip keitėsi jūsų gyvenimas pradėjus praktikuoti reiki?
Atradau daug daugiau, nei iš pradžių tikėjausi. Supratau, kad vien tik verslas, kuriame sukausi ne vienerius metus nėra vienintelis ir tikrasis mano pašaukimas. Todėl užsiėmiau reiki. Taip pat akivaizdžiai pamačiau, kad pinigai, kad ir kokie reikalingi jie būtų, nėra svarbiausias dalykas gyvenime. Daug svarbiau – užsiimti tuo, kas patinka ir viską stengtis daryti galvojant ne tik apie save. O tada atrandi dvasios ramybę, vidinę harmoniją, pusiausvyrą. Atradus savąjį kelią, atsakius į dvasios šauksmą, gauni daugiau energijos savaime, todėl pasijunti daug laimingesnis ir sveikesnis, daugiau gerų idėjų aplanko...
Papasakokite daugiau apie reiki metodą.
Tai iš Japonijos kilęs senovinis, paprastas ir universalus gydymo bei tobulėjimo metodas. Tiesa ta, kad kiekvienas turime energinį kanalą, kuriuo turėtų pratekėti subtiliosios energijos, tačiau dažnai tas kanalas būna neaktyvus. Reiki seminaro metu jis suaktyvinamas. Tada seanso metu per rankas ima tekėti reiki energija. Yra kelios reiki pakopos, bet nebūtina jas pereiti visas iš karto. Jei žmogus nori gyventi kokybiškiau, išsigydyti tam tikrus negalavimus ar padėti sunegalavusiam šeimos nariui, jam užtenka sudalyvauti pirmos pakopos seminare. Norintiems padėti rimtesniems ligoniams, reikėtų pabaigti ir antros pakopos kursus, per kuriuos žmogus išmoksta siųsti gydančią energiją per atstumą ir laiką, atlikti praeities, ateities harmonizavimą. Kaip žinome, skausmingi praeities įvykiai dažnai trukdo, suardo žmogaus energetiką, išprovokuoja tam tikras problemas. Visa tai galime pakeisti. Šis metodas dovanoja daug gerų dalykų: praktikuojant reiki pagerėja intuicija, lavėja mąstymas, pojūčiai, gaunami atsakymai į rūpimus klausimus... Su reiki energija taip pat galima pagerinti sveikatą, santykius su artimaisiais, įveikti psichologines problemas, subalansuoti emocijas, o svarbiausia – išmokti būti čia ir dabar. O kaip dažnai pasitaiko, kad žmonės, užuot mėgavęsi dabarties akimirka, pergyvena ar rūpinasi vien ateitimi arba vis dar aimanuoja dėl praeities. Tiesa, reiki energija gydo ir harmonizuoja, o tai padeda pritraukti sėkmę, gerina santykius su aplinkiniais, su savim ir aplinka.
Tiesa, kad sunkumų pasitaiko kiekvieno, net ir dvasiniu keliu žengiančio žmogaus kelyje?
Žinoma. Tiesiog turėdamas daugiau energijos sunkumus priimi kaip iššūkius ar galimybes, o „išsiderinęs“ moki greičiau susiharmonizuoti, į problemas sugebi pažvelgti tarsi iš šono. Be to, negalėčiau pasakyti, kad žengti dvasiniu keliu yra labai lengva ir paprasta. Visgi džiaugiuosi gyvenimu, kurį turiu, gerinu ir grąžinu jį. Turiu savo „arkliuką“. Nors reiki atradau per kančią, tačiau tokia jau mano patirtis ir ji man brangi.
Ar daug turite ateities svajonių?
Išmokęs reiki, iškėliau sau norą, tikslą ar užduotį išsiaiškinti kodėl žmonės serga, kodėl vyksta nelaimės, kodėl sekasi visiems skirtingai. Domėjausi ne vien reiki, skaičiau, mokiausi, klausiau paskaitų, dalyvavau seminaruose. Pats išmokau diagnozuoti ligų, sutrikimų, nesėkmių, nelaimių priežastis meditacijoje, sėkmingai pagelbėti žmonėms jas suprasti, pašalinti, o tada reiki energija pasistiprinus, geriau tvarkytis gyvenime. Visko per 20 metų domėjimosi nespėjau sužinoti, todėl turiu tikslą dar daugiau išsiaiškinti, kad galėčiau dar veiksmingiau padėti.
Taip pat supratau, kad žmonėms reikalinga pagalba ir tvarkantis savo požiūrį į piniginius reikalus. Darbas, karjera, uždarbio dydis, verslo sėkmė ir nesėkmės taip pat susijusios su žmogaus vidine harmonija, pasąmonės švara ir tinkamomis mintimis, nusiteikimu. Tai taip pat diagnozuojama, paaiškinama, todėl sužinojus galima veiksmingai tvarkytis ir turėti net daug daugiau, nei svajojome. Egzistuoja tam tikri dėsniai ir jie ne tik ekonominiai...
Atidariau Reiki kabinetą Kaune ir Reiki centrą Vilniuje, kur priimu, konsultuoju, mokinu reiki, čakrų jogos, meditacijų. Jau sukūriau internetinę svetainę, kurioje bus daugybė naudingos informacijos šiais klausimais. Svajoju, kad galėsiu padėti visiems norintiems, apsilankiusiems, taip pat ir telefonu ar tiesiogiai internetu.
Tiesa, kad laimė priklauso nuo to, kiek patys jos susikuriame?
Drąsiai galiu sakyti, kad laimingesni būtume ne tik mąstydami teigiamai, optimistiškiau, bet ir atsikratę egoizmo, kuris labiausiai skatina nesantaiką ir kankinančius išgyvenimus. Užuot vienas kitam padėję, žmonės kerštauja, pykstasi, linki blogo dažnai net nesąmoningai, t.y. patys to nesuvogdami. O lazda turi du galus, kaip tikriausia žinote. Daugelis pernelyg susikoncentravę į pinigus ar jų trūkumą, savo ar šalies problemas ir svetimų žmonių gyvenimo nutikimus. Visa tai tik atima energiją ir neišeina rasti ramaus laiko, svajoti, kurti planus, nekalbant jau apie jų įgyvendinimą. Galima aiškinti tuo, kad nuo vaikystės esame netinkamai mokomi savimi pasirūpinti, nes mūsų tėvams, gal ir neteko dalyvauti asmenybės ugdymo seminaruose, neteko atrasti ramybę, harmoniją, papildomą energijos šaltinį jogoje, meditacijose ar reiki seansuose. Sužinome tiek, kad reikia įgyti pelningesnę profesiją, užsidirbti kuo daugiau pinigų. O kaip save atrasti, ugdyti, tobulinti, kad dažniau lydėtų sėkmė? Nuo ko tai priklauso? Niekas mums nepaaiškino. Kad ir būtų aiškinę, dėl savo egoizmo jaunystėje (ar net suaugus) retas kuris įsiklauso ir išgirsta, kol gyvenimas kartais priverčia. Tad dažniausia darome tuos pačius veiksmus, tikėdamiesi pasiekti geresnių rezultatų, esame susirūpinę ne tais dalykais, kuriais reikėtų, ir net nepagalvojame, kad padidinus savą vertę, gautume ir didesnį apdovanojimą iš gyvenimo, nebūtinai iš darbdavio. Tada kažkam galėtume padėti ir patys.
Dėl įvairiuose pasaulio kampeliuose vykstančių nelaimių atsakinga visa žmonija?
Taip, rytuose pasakytų – bloga karma. Visos nelaimės – žmonijos neigiamų energijų paskleidimo pasekmė. Kančių metu vyksta apsivalymas. Energiją spinduliuoja tiek saulė, tiek žemė, tiek visa mūsų aplinka pripildyta energijos, kaip akvariumas vandens. Bėda, kad mes žmonės jau labai stipriai teršti pradėjome, iš vidaus užsiteršę patys. Išsivalymui, energijos papildymui labai svarbus ryšys su gamta, Saule, Žeme.
Jį tikriausiai labiausiai praradę miesto gyventojai?
Miestiečiams šiais laikais to ryšio itin trūksta. Todėl nenuostabu, kad kai kurie žmonės su nekantrumu laukia orų atšilimo ir svajoja kuo greičiau suleisti rankas į žemę, ką nors pasodinti, paravėti, pakeliauti ar pagulėti pajūryje. Tai ir reiškia, kad žmogui trūksta žemės energijos, kurios vibracijos sustiprina, padidina atsparumą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Iš tiesų paradoksalu, jog gyvename apsupti aplinkos energijų, bet jaučiamės išsekę. Taip yra todėl, kad užsiteršiame maistu ir negatyvizmu, leidžiame sau liūdėti, pykti, neigiamai mąstyti. Retas, kam prasčiau sekasi, kuria šviesios, laimingos ateities svajones.
Dažnas tautietis pareplikuotų: „Kam kurti svajones, jei duonai pinigų neužtenka?“
Tiesa, dažnai žmonės mėgsta guostis sakydami, jog be pinigų ir svajones kurti beprasmiška. Tačiau niekada nereikia pamiršti, kad pinigai tėra įrankis tikslų įgyvendinimui, o svajonė – tikslas, į kurį nuveda pats gyvenimas. Jei mūsų mintys bus tyros, pritrauksime tai, apie ką svajojame. Gyvenime yra 3 svarbūs dalykai: išmintis, meilė ir dvasinė jėga. Visi jie turi būti pusiausvyroje. Jei yra daug meilės ir išminties, atsiranda dvasinė jėga, o su ja mintimis pritraukiame pageidaujamas situacijas, gerus žmones. Daug ko išmokti galima iš kiekvieno žmogaus, tik svarbu būti nusiteikus geranoriškai. Sugebėję atsikratyti egoizmo tampame daug paprastesni, tada nebereikia mums apsimesti tokiais, kokiais iš tiesų nesame. O juk daug energijos iššvaistome tada, kai bandome sau prisitaikyti kažkokį vaidmenį. Kai dažnai įsijaučiame į kokią nors rolę, nesame nuoširdūs, nebežinome kas iš tiesų esame.
Tiesa, kad kiekvienas šiame gyvenime galime padaryti labai daug?
Taip ir yra. O jei dar susiburiame į grupę, galime daryti kone stebuklus. Pavyzdžiui, grupelė reiki praktikuojančių žmonių susitaria siųsti energiją Žemės gydymui, harmonizavimui. Kaip stipriai tai veikia? Lygiai taip pat veikia ir pasiųsta neigiama mintis. Egzistuoja dėsnis – „kas iš vidaus išeina, tas iš išorės sugrįžta.“ Todėl kviečiu nusimesti kaukes ir būti nuoširdžiais pirmiausia prieš save, o tada, išsidrąsinus ir prieš kitus.
Svarbu nepamiršti fizinio ir dvasinio tobulėjimo – išmokę grubias energijas transformuoti į meilę,
gėrį, nuoširdumą, nesunkiai pritrauksime sėkmę bet kurioje gyvenimo srityje.
2012 vasaris "Geras žurnalas"
Jūratė Bratikienė